Необходимость юридической регистрации Родной партии

Обсуждение необходимости создания партии: нужна ли партия, для чего она создаётся, направления её деятельности
Lery
Бувалий
Сообщений: 21
Зарегистрирован: Чт апр 20, 2006 6:43 pm
Откуда: Киев

Сообщение Lery » Ср апр 26, 2006 4:10 pm

Otto fon F. писал(а):так про це і говориться. Реєстрація не є основною метою. Питання не в негайній реєстрації а впринципі чи варто реєструвати. РЕЄСТРУВАТИ РІДНУ ПАРТІЮ ПОТРІБНО.

Цілком згодний з Вами, але треба відразу налаштовуватись, що не на один рік промине до цієї реєстрації.
А от реєстрація Громадського Руху "Рідна Партія" має бути проведена якнайшвидше...





Аватар пользователя
Otto fon F.
Учасник iнiцiативної групи
Сообщений: 156
Зарегистрирован: Пн дек 05, 2005 1:12 am
Откуда: Волинь
Контактная информация:

Сообщение Otto fon F. » Пт апр 28, 2006 12:03 am

час залежить від людей, а чому негайно потрібно реєструвати рух?

greg
Учасник iнiцiативної групи
Сообщений: 129
Зарегистрирован: Чт сен 08, 2005 11:20 am
Откуда: м. Калуш І-Ф обл.

Сообщение greg » Пт апр 28, 2006 8:33 pm

Так. Рух для мене це щось нове. Я нерозумію для чого його створювати?????????
Реєструвати партію потрібно, ми в очах спячих можемо виглядати як секта, як когорта тих хто мріє і нічого не може зробити.
Якщо ті хто не бажає реєструвати партію нехай прочитають останню книгу Мегре.Може неуважно читали, тай вагомого незауважили.

Lery
Бувалий
Сообщений: 21
Зарегистрирован: Чт апр 20, 2006 6:43 pm
Откуда: Киев

Сообщение Lery » Пт апр 28, 2006 11:54 pm

Otto fon F. писал(а):час залежить від людей, а чому негайно потрібно реєструвати рух?

Панове, ну не так щоб зовсім негайно, але рух має передувати створенню та регістрації партії, хоча б з чисто організаційних причин - щоб слугувати базою підтримки.

Створювати одразу Партію - це утопія, приречена на провал та дискредитацію як мінімум назви, якщо не самої ідеї...

З"явилися у мене останніми днями деякі думки, але я для цього краще тему в розділі про Ідеологію створю...

greg
Учасник iнiцiативної групи
Сообщений: 129
Зарегистрирован: Чт сен 08, 2005 11:20 am
Откуда: м. Калуш І-Ф обл.

Сообщение greg » Вс апр 30, 2006 7:04 pm

Обгрунтуйте, бо такими фразами та умовиводами ви ображаєте нас

Lery
Бувалий
Сообщений: 21
Зарегистрирован: Чт апр 20, 2006 6:43 pm
Откуда: Киев

Сообщение Lery » Вс апр 30, 2006 9:08 pm

greg писал(а):Обгрунтуйте, бо такими фразами та умовиводами ви ображаєте нас

Що, власне, Вас персонально ображає?
Чи це Ви від імені "генеральної лінії партії" виступаєте? ;)

Я намагаюсь донести до шановних читачів та дописувачів цього форуму свої думки щодо створення партії.
Мені здається, що я достатньо чітко сформулював чому на мою думку зараз не варто зациклюватись на створенні партії, доки немає міцного громадського руху і навіть ідеологія ще в стані розробки...
В попередніх дописах я вказав на проблеми при створенні партії та офіційній регістрації.
Відповіді на поставлені питання поки не було.
Роз"ясніть, будь-ласка, якщо мої попередні висновки є помилковими...
Последний раз редактировалось Lery Пн май 01, 2006 8:11 pm, всего редактировалось 1 раз.

greg
Учасник iнiцiативної групи
Сообщений: 129
Зарегистрирован: Чт сен 08, 2005 11:20 am
Откуда: м. Калуш І-Ф обл.

Сообщение greg » Пн май 01, 2006 5:33 pm

Ваші висновки зарас грунтуються на чомусь?
Я вважаю не етично казати про щось не обгрунтувавши позицію. Поясніть з моєї позиції, чому я маю прийняти вашу позицію?На основі чого ви стверджуєте що неварто створювати партію?Які критерії міцного громацького руху?До якої межі повинна розвиватись ідеологія?
Що теке громадський рух? Яке його призначення? Дайте відповідь тай я скажу свою думку про помилковісь чи не помилковісь вашої пропозиції, бо вона зараз не зрозуміла!!!!!!!!!
На рахунок "генеральної ліній": не чув про таку!!! :?
Мабуть потрібно правидо форума ввести: будь-яку думку, позицію, яку висловлюємо, потрібно обгрунтовувати задля того, щоб не було лишніх питань, не втрачався час та думка

Lery
Бувалий
Сообщений: 21
Зарегистрирован: Чт апр 20, 2006 6:43 pm
Откуда: Киев

Сообщение Lery » Пн май 01, 2006 10:04 pm

Для чого потрібна Рідна Партія? - Для захисту людей, які будують свої Простори Любові, та законодавчого сприяння цьому руху. Вірно?

Ось закони України про політичні партії та громадські організації:
http://www.kmv.gov.ua/divinfo.asp?Id=39271
http://www.kmv.gov.ua/divinfo.asp?Id=39272

Як бачите, створити партію набагато складніше ніж громадську організацію, і єдиною перевагою партії при прорівнянні є моливість обиратися в Верх.Раду та місцеві Ради.
Але як, я вже казав, створити партію - це відносно проста справа. Щоб мати змогу реально допомагати людям, треба набрати 3% голосів на виборах (>800тисяч голосів), тай це мало що дає, якщо всі інші сили в Парламенті будуть сповідовати діаметрально-протилежні погляди.

Але це - мої особисті думки, і якщо більшість переконана, що цілі створення партії можуть бути досягнуті у близькому майбутньому, то не маю нічого проти цього і готовий сприяти в міру можливостей. :)

greg
Учасник iнiцiативної групи
Сообщений: 129
Зарегистрирован: Чт сен 08, 2005 11:20 am
Откуда: м. Калуш І-Ф обл.

Сообщение greg » Сб май 06, 2006 6:53 pm

Гаразд. Але, що таке громадський рух і причини необхідності його винекнення я не знайшов!!!! :D

Lery
Бувалий
Сообщений: 21
Зарегистрирован: Чт апр 20, 2006 6:43 pm
Откуда: Киев

Сообщение Lery » Пн май 08, 2006 10:22 pm

greg писал(а):Гаразд. Але, що таке громадський рух і причини необхідності його винекнення я не знайшов!!!! :D

Громадський рух - це "об'єднання громадян за інтересами", яке згодом реєструється згідно діючому законодавству України.

greg
Учасник iнiцiативної групи
Сообщений: 129
Зарегистрирован: Чт сен 08, 2005 11:20 am
Откуда: м. Калуш І-Ф обл.

Сообщение greg » Вт май 09, 2006 5:22 pm

І для чого воно

Lery
Бувалий
Сообщений: 21
Зарегистрирован: Чт апр 20, 2006 6:43 pm
Откуда: Киев

Сообщение Lery » Вт май 09, 2006 6:31 pm

greg писал(а):І для чого воно?

Мабуть для того, щоб об"єднувати людей та сприяти поширенню ідей Анастасії...

Аватар пользователя
Otto fon F.
Учасник iнiцiативної групи
Сообщений: 156
Зарегистрирован: Пн дек 05, 2005 1:12 am
Откуда: Волинь
Контактная информация:

Сообщение Otto fon F. » Вт май 09, 2006 9:07 pm

Lery писал(а):Для чого потрібна Рідна Партія? - Для захисту людей, які будують свої Простори Любові, та законодавчого сприяння цьому руху. Вірно?

не зовсім так.. :D
ну шо таке партія? це об'єднання громадян прихильників загальнонаціональної програми розвитку держави
хіба щоб саджати дерева потрібно бути депутатом?
люди об'єднуються у містах - починають саджати дерева, прибирати власні двори.. а якщо ми всі об'єднаємося? якшо 1 млн людей по дереву посадять? а якшо по гривні дадуть? це ж можна змінювати країну і без верховної ради. Тільки потрібно об'єднатися! просто об'эднатися.. навколо загальнонацінальної програми. Ми потім і самі не помітимо як попадемо у парламетн, як сформуємо кабмін і оберемо президента.

Lery
Бувалий
Сообщений: 21
Зарегистрирован: Чт апр 20, 2006 6:43 pm
Откуда: Киев

Сообщение Lery » Вт май 09, 2006 9:37 pm

Otto fon F. писал(а):
Lery писал(а):Для чого потрібна Рідна Партія? - Для захисту людей, які будують свої Простори Любові, та законодавчого сприяння цьому руху. Вірно?

не зовсім так.. :D
ну шо таке партія? це об'єднання громадян прихильників загальнонаціональної програми розвитку держави
хіба щоб саджати дерева потрібно бути депутатом?
люди об'єднуються у містах - починають саджати дерева, прибирати власні двори.. а якщо ми всі об'єднаємося? якшо 1 млн людей по дереву посадять? а якшо по гривні дадуть? це ж можна змінювати країну і без верховної ради. Тільки потрібно об'єднатися! просто об'эднатися.. навколо загальнонацінальної програми. Ми потім і самі не помітимо як попадемо у парламетн, як сформуємо кабмін і оберемо президента.

Цілком згодний з Вами!
Об'єднання людей, які розділяють погляди Анастасії (скажімо 1 млн) - це первинна ціль, а вже партія чи об'єднання - це все вторинне, що повинно йти від людей, а не навпаки...

greg
Учасник iнiцiативної групи
Сообщений: 129
Зарегистрирован: Чт сен 08, 2005 11:20 am
Откуда: м. Калуш І-Ф обл.

Сообщение greg » Ср май 10, 2006 11:26 pm

Ну і чи потрібно створювати рух, на вашу думку? дайте вагомі аргументи


Вернуться в «Мнения о партии»

Кто сейчас на форуме

Количество пользователей, которые сейчас просматривают этот форум: нет зарегистрированных пользователей и 7 гостей