ЗВЕРНЕННЯ до читачів книг В. Мегре по створенню Рідної парт

Налаживание контактов с регионами, родовыми поселениями, "родными" людьми, организациями, читательскими клубами, поддерживающими идею о родовом поместье. Общение с государственными структурами, общественными организациями. Обсуждение как лучше представлять партию, в том числе публично - перед людьми
Аватар пользователя
Вячеслав Богданов
Учасник iнiцiативної групи
Сообщений: 1143
Зарегистрирован: Вс сен 04, 2005 3:48 pm
Откуда: родовое поселение Благодатные родники, Одесская обл.
Контактная информация:

ЗВЕРНЕННЯ до читачів книг В. Мегре по створенню Рідної парт

Сообщение Вячеслав Богданов » Ср мар 01, 2006 12:31 am

ЗВЕРНЕННЯ
до читачів книг В. Мегре по створенню Рідної партії

Ми живемо в цікавий час, коли йде прискорення всіх вселенських процесів.
Зараз від нас залежить, в якому майбутньому житимемо ми і наші діти.
Для втілення в життя ідеї про родове помістя в країні читачі книг В. Мегре об'єдналися єдиним прагненням створити партію рідну.
Прийшов час діяти.

"- Коль нет по силе партии такой, чтоб родину для каждого могла законом узаконить, тогда создать такую партию необходимо.
- А кто её создаст?
- Тот, кто о доме сотворённом прочитает и осознает, что означает родина для каждого, для каждого живущего сегодня человека, и будущего всей Земли" (Глава "Уже сегодня каждый может строить дом", кн. 4 "Сотворение").

Рідна партія – як важливі два ці слова.
Рід, Батьківщина, рідна і помисленне (п) про землю (ар) спільно (ти і я).
Це рідні слова про землю.

"- Владимир, вообще пора бы вам, анастасиевцам и партию свою родную сделать.
- Партию? Какую?
- Так говорю же я, так и назвать её – "Родная партия" (Глава "Власть народная. Закон России о родовых поселениях, создаваемых народными депутатами России всех уровней (проект)", кн. 8 "Новая цивилизация").

Так, на з'їзді Руху читачів книг В. Мегре, який проходив в м. Одесі з 5 по 7 серпня 2005 р., було ухвалено рішення про створення ініціативної групи по створенню Рідної партії.
Метою Рідної партії є створення умов для повернення в сім’ї енергії Любові.
Необхідно повернути народу образ життя, обряди і свята, здатних допомогти кожній людині свою другу половину відшукати. Повернути народу образ життя і обряди, здатні навіки в сім'ях зберігати любов. Повернути обряди і свята, здатні відродити культуру прародителів своїх.
І держава, що складається з безлічі сімей, в любові народжуючих дітей, Любові простір створюючих, від інфляції не страждатиме і бандитизму. Їй, такій державі, немає потреби з пороками боротися: зникнуть в суспільстві вони.
Тому Рідна партія створюється для того, щоб призвати людей до любові творінню та прийняти законом батьківщину для кожного.
Ініціативна група читачів книг В. Мегре по створенню Рідної партії – це люди, об'єднані рідною для них ідеєю – ідеєю створення родового помістя. Люди, яким не байдуже майбутнє країни, в якій вони живуть.
Так, можна узяти собі гектар землі і на радість всім створювати родове помістя, простір любові для своїх нащадків. І це теж дуже важливо.
Але комусь необхідно зробити так, щоб і його місце розцвітало, і розцвіла вся Україна.
Адже неможливо побудувати рай в окремо взятому місці. Важливо, щоб поряд, і не дуже, з тобою теж були красиві місця, наповнені любов'ю і добротою.
Тому, такі ж люди, як він, ти і я, об'єдналися в ініціативну групу для того, щоб створити Рідну партію, яка дійсно рідна, і перетворити Україну в прекрасний квітучий сад, що складається з маленьких райських садів.
Щоб це дійсно відбулося, необхідно розробити і прийняти на законодавчому рівні зміни в Конституцію України "про безоплатне виділення кожній бажаючій українській сім’ї одного гектара землі для облаштування на ньому родового помістя. Земля виділяється у довічне користування з правом передачі у спадщину. Вироблена у родовому помісті продукція, як і сама земля, не обкладається ніякими податками" (для цього потрібна згода трьохсот народних депутатів - 2/3 від конституційного складу Верховної Ради України), а також необхідна достатня кількість законних і підзаконних актів, які регулюють відносини, пов'язані з родовим помістям.

Кожен напрям діяльності Рідної партії важливий.
Наприклад, організація і проведення шлюбних зльотів (що сприяють зустрічі двох половинок), сімейних зльотів (що сприяють навіки в сім'ях зберігати любов) та інших заходів, направлених на відродження обрядів, свят, здатних відродити культуру прародителів своїх і навіки в сім'ях зберігати любов. Прийняття на державному рівні свят, здатних допомогти кожній людині свою другу половину відшукати і навіки в сім'ях зберігати любов. Розробка та прийняття законів по сприянню в створенні родових помість і на їх основі родових поселень. Внесення поправок до існуючих законів України (наприклад, в екологічні: висадка лісів, з припиненням існуючою вирубкою, розробка і застосування очисних споруд, у тому числі і ідею про фільтри (коробочках) на машинах). Розповсюдження в суспільстві ідеї про родове помістя, засноване на принципах, висловлених Анастасією. Підтримка і реалізація інтересів читачів книг В. Мегре (творців родових помість) на законодавчому рівні (наприклад, сприяння в ухвалення рішень про встановлення мінімальних цін на продукцію з родових помість, державні закупівлі, і багато що інше). Представництво інтересів читачів книг В. Мегре в органах державної влади і місцевого самоврядування через "рідних" депутатів (висунутих нами і з нас самих) в цих органах, які вибрані на виборах всіх рівнів; участь у формуванні державної політики з підтримки створення родових помість, політичного впливу на діяльність органів державної влади і місцевого самоврядування.

Політична партія не створюється для управління кимось. Та і як можна кимось управляти. Якщо людина не захоче виконувати якісь "рекомендації" партії, то ніхто її не примусить це робити.
У Рідній партії не існує центру владного, кожен рівною владою наділений. Рішення ухвалюються спільно. У партії голосують за те, щоб кожен - не один міг життям управляти. У центральний виборний орган партії Рідної вибираються всі учасники партії або всі десятники.
Партія організовується для створення сприятливих умов по створенню родових помість в суспільстві і для ухвалення законом батьківщини для кожного, а не для боротьби за владу (або заробляння великих грошей). Для чого потрібна влада, якщо справжня дійсність (життя) відбувається в родовому помісті. Для чого потрібні великі гроші, якщо справжнє щастя залежить від створеного тобою простору любові на своїй землі родовій.
Крім того, Рідна партія необхідна ще і для того, щоб не підмінили або не відмінили закон, що гарантує кожній бажаючій сім'ї створити на своїй землі родовій простір любові, наприклад, за допомогою капіталу через зацікавлених осіб або революції. Коли у Верховній Раді України, і в місцевих радах, більшість "рідних" депутатів, які є анастасіївцями, то ніхто не зможе забрати землю родову у людей, ніхто не зможе зруйнувати родові куточки, як це було під час становлення радянської влади, а також ніхто не зможе "просунути" такий закон, який міг би забруднити природу або ущемляв би права і інтереси наших громадян і сусідів.
Комусь необхідно створювати Рідну партію.
Якщо не я це зроблю, то хто ж?
"Другие люди тоже видят реальность. Они организовавшись, сделают значимое на Земле" (Глава "Жить в реальности прекрасной", кн. 6 В. Мегре "Родовая книга").

Ті, хто дійсно розуміють важливість створення умов для повернення в сім'ї енергії Любові і ухвалення законом родового помістя для кожного за допомогою Рідної партії, і бажають взяти участь в її створенні, запрошуємо стати учасником ініціативної групи.

Докладнішу інформацію про Рідну партію, що створюється, можна отримати на сайті http://www.ridpar.bytdobru.info.
На сайті можна ознайомитися з проектом Рідної партїї (первинні положення з організації партії).
Проект необхідний для об'єднання людей, єдиного бачення процесу створення Рідної партії, послідовності дій, а також її мети, завдань, ідеї, ради якої вона створюється і розуміння того, для чого створюється партія.
Напрямів діяльності для прийняття участі по створенню Рідної партії дуже багато: починаючи від організації людей, проведення шлюбних зльотів, сімейних зльотів, відродження обрядів, свят, розробки законодавчих актів і продовжуючи тим, що тобі до душі. Кожному може знайтися та творчість, в якій він виявляється корисним для всіх, у тому числі і собі.

На сайті знаходиться форум - для сумісної творчості.
Підключайтеся до обговорення на форумі мети, завдань, напрямів діяльності і інших питань.

На даному етапі готуємо проекти законодавчих документів, а також програму, статут, структуру, фінансування Рідної партії.
Запрошуємо охочих до співтворчості Рідної партії, представництву на місцях (створенню регіональних ініціативних груп).

Контакти: поштова адреса: Вячеслав Богданов (Рідна партія), а/я 492-В, м. Київ-1, 01001; веб-сайт: http://www.ridpar.bytdobru.info; e-mail: info@ridpar.bytdobru.info

Звертатися:
Волинська область - Смаль Дмитро, м. Луцьк, т. 095-341-37-30, е-mail: ottofonf(at)googlemail.com
Дніпропетровська область - Фомкина Капіталіна, м. Дніпропетровськ, т. 066-556-18-33, е-mail: fomkina43@list.ru
Закарпатська область - Бегерусь Михайло, м. Ужгород, т. 050-1318772, е-mail: martincuk@gmail.com
Івано-Франківська область - Грегораш Олександр, м. Калуш, 097-658-99-84, е-mail: gregorashol@rambler.ru
Київська область - Богданов Вячеслав, м. Київ, тел. 050-342-30-32, e-mail: vyacheslav_bgd@mail.ru
Кіровоградська область - Носач Володимир, м. Кіровоград, тел. 066-464-14-66, e-mail: iwolga_kr@mail.ru
Одеська область – Богоявленський Ярослав Олегович, м. Одеса, дом. 048-758-75-50, моб. 067-559-72-62, e-mail: u-ra@rambler.ru
Полтавська область - Андросов Ігор, м. Кременчук, тел. 8-097-458-09-09, e-mail: prostolyub@ukr.net
Харківська область - Чередніченко Олександр, м. Харків, 8-050-83-17-911, e-mail: ch-alexandr@rambler.ru
Черкаська область - Шуст Олександр, м. Черкаси, д. 8(0472) 649-309, моб. 8-097-451-39-55 a_Shust@ukr.net

"Совместного творения и радости для всех от созерцания его".

Вернуться в «Контакты и представительская деятельность»

Кто сейчас на форуме

Количество пользователей, которые сейчас просматривают этот форум: нет зарегистрированных пользователей и 1 гость