Рідна партія

Налаживание контактов с регионами, родовыми поселениями, "родными" людьми, организациями, читательскими клубами, поддерживающими идею о родовом поместье. Общение с государственными структурами, общественными организациями. Обсуждение как лучше представлять партию, в том числе публично - перед людьми
Аватар пользователя
Вячеслав Богданов
Учасник iнiцiативної групи
Сообщений: 1143
Зарегистрирован: Вс сен 04, 2005 3:48 pm
Откуда: родовое поселение Благодатные родники, Одесская обл.
Контактная информация:

Рідна партія

Сообщение Вячеслав Богданов » Ср мар 01, 2006 12:32 am

Статья Сергея Ковтуна

Рідна партія


Ми не є представниками будь якої гілки влади, бо маємо свої погляди і виконуемо тільки їх.
Ми не змагаемося за містя у владних структурах, бо ми не заробляемо за рахунок инших і тому не захищяемо у владі свої интереси.
Ми не обіцяемо економічних перетворень, в контексті “працюю на когось”, бо ми виступаемо в контексті “працюю на себе” – тому що Я пишу собі свої правила гри і нехочу щоб хтось мені встановлював свої, бо Я Українець на своїй Рідній Землі, і європі та штатам я скажу Ні, - не буду терпіти кріпатства на Рідній землі! І Росія, зараз, нехай теж не лізе сюди! Поки програму не створить таку як і ми!
Ми не маемо єдиного лідера бо ми є громада чи гурт і приймаемо рішення тільки разом, за поглядами більшості.
Отже, Ми гурт молодих хлопців і дівчат з єдиною мріею: “Повернути давно втрачену Любов та Рідну Землю, в прямому значенні цих слів, в кожну сімю України”.

Програма партії:

1. Оганізовувати ………

2. Забезпечувати ………

3. Розглядати ………

4. Допомогати ………

5. Влаштовувати ………





Вернуться в «Контакты и представительская деятельность»

Кто сейчас на форуме

Количество пользователей, которые сейчас просматривают этот форум: нет зарегистрированных пользователей и 10 гостей