Принятие решений (единогласие)

Cоздание цели, задач, принципов, структуры, финансирования партии, членство, в том числе права и обязанности участников партии. Символика Родной партии. Обсуждение цели и её пояснения, в том числе обоснование понятия "энергии Любви" и обоснования понятие "Родины" (родового поместья).
greg
Учасник iнiцiативної групи
Сообщений: 129
Зарегистрирован: Чт сен 08, 2005 11:20 am
Откуда: м. Калуш І-Ф обл.

Сообщение greg » Вс мар 26, 2006 5:27 pm

Давайте обговорювати норми спілкування на віче.





Аватар пользователя
Otto fon F.
Учасник iнiцiативної групи
Сообщений: 156
Зарегистрирован: Пн дек 05, 2005 1:12 am
Откуда: Волинь
Контактная информация:

Сообщение Otto fon F. » Вс мар 26, 2006 7:00 pm

Хотів написати: "навіщо це обговорювати, це справа самого віче, .. на то воно і віче шоб рішення приймати самостійно"
..але дійсно варто стврорювати образ.
збирати віче може будь-який його учасник, і логічно, що саме він буде слідкувати за дотриманням порядку. Коли він усіх збере - розповість суть питання, потім по черзі бажаючі озвучують своє бачення і усі приймають рішення.
Ну а щодо норм спілкування.. то вони уже давно існують:
- дотримуватися порядку і тишини;
- не перебивати;
- вести себе тактично;
.. ну це напевно основне, .. ледве не забув - не ковирятися пальцем у носі :D

Perelesnyk
Бувалий
Сообщений: 34
Зарегистрирован: Чт фев 23, 2006 12:26 pm

Сообщение Perelesnyk » Вт мар 28, 2006 11:15 am

Otto fon F. писал(а):бирати віче може будь-який його учасник


Я вважаю, що обов’язково підтримати скликання віче має мінімум ще одна особа.
Чому. Бо інколи хтось не подумавши, може скликати віче щодня, а підтримка хоч одної людини буде чинником розумного стримування.
Блаженний той, хто вірує, сильний той, хто відає!

Аватар пользователя
Otto fon F.
Учасник iнiцiативної групи
Сообщений: 156
Зарегистрирован: Пн дек 05, 2005 1:12 am
Откуда: Волинь
Контактная информация:

Сообщение Otto fon F. » Вт мар 28, 2006 5:05 pm

ви так написали ніби там одні барани на тому віче будуть :D Такому "ініціатору" його ініціативність ше при першій спробі вгамують :D та і розум у кожного є, навіщо портити собі репутацію.
От наприклад уявіть працівника якоїсь фірми якому ще працювати і працювати на своїй роботі... хіба він буде дурку включати у власному трудовому колективі.
Засобом стримування буде весь колектив віче. Це ж будуть цілі сім'ї, друзі і знайомі! Хіба комусь захочеться псувати авторитет перед друзями і сім'єю?

нас на юрфаці на перших курсах вчили про норми права і норми моралі. І так виходило, що по всім параметрам норми моралі програвали нармам права. Правові норми встановлені і забезпечуються самою державою! хіба з ними можуть зрівнятися якісь там традиції чи звичаї! Отак нас (студентів) обманювали ше на першому курсі.
Чим більш демократичніша і правова держава, тим менше місця там займає моральний осуд, скрізь одні суди і судді.. Ви подивіться до якого абсурду доходять американці! Жіночка вирішила посушити свого котика у мікрохвильовці і той здох. Вона подає в суд на виробників, і виграє! Там друзі судяться. Там дочка з матір'ю судяться! У них немає такого поняття "а шо сусіди скажуть?"
Це я все до того що якомога менше норм повинен містити статут Рідної партії. Лише необхідне. Всі інші правила поведінки буде визначати мораль. Це найкращий спосіб стримування.

Perelesnyk
Бувалий
Сообщений: 34
Зарегистрирован: Чт фев 23, 2006 12:26 pm

Сообщение Perelesnyk » Ср мар 29, 2006 12:32 pm

Otto fon F. писал(а):У них немає такого поняття "а шо сусіди скажуть?


Я ненавиджу цю фразу. Теперішні сусіди та їхня думка мене, наприклад не хвилює.
А ось у поселенню... Це питання.

Але я думаю. що поки не утрясутся норми моралі, повинні працювати норми права.
Блаженний той, хто вірує, сильний той, хто відає!

greg
Учасник iнiцiативної групи
Сообщений: 129
Зарегистрирован: Чт сен 08, 2005 11:20 am
Откуда: м. Калуш І-Ф обл.

Сообщение greg » Сб апр 01, 2006 7:32 pm

Новий спосіб життя - це нові моральні цінності

Г. Ярослав
Учасник iнiцiативної групи
Сообщений: 66
Зарегистрирован: Вт июн 19, 2007 6:29 pm
Откуда: г. Харьков

Сообщение Г. Ярослав » Сб сен 01, 2007 8:31 pm

Предлагаю начинать наконец инициатвной группе принимать конкретные решения путём голосования всех её членов. Иначе создание партии будет вечно стоять на месте. Сколько можно ждать? Мало людей? Сколько их должно быть?
Чтобы не ждать вечно, начнём же принимать устав. Новые люди, пришедшие после начала голосования вплоть до регистрации пусть голосуют тоже.
Можно начать с не слишком важного вопроса, например, с символики.

greg
Учасник iнiцiативної групи
Сообщений: 129
Зарегистрирован: Чт сен 08, 2005 11:20 am
Откуда: м. Калуш І-Ф обл.

Сообщение greg » Вс окт 07, 2007 11:32 pm

Це смішно, зараз за щось голосувати та декларувати серйозні рішення (статут)!!!!!!
Нема поселнь - нема партії!
перше це - помістя, на базі яких формується партія. зараз можна обговорити технічну сторону співпраці між осредка ми, структуру віче... юридичне пристосування. В цьому я бачу місію ініціативної групи

Г. Ярослав
Учасник iнiцiативної групи
Сообщений: 66
Зарегистрирован: Вт июн 19, 2007 6:29 pm
Откуда: г. Харьков

Сообщение Г. Ярослав » Ср окт 10, 2007 5:58 pm

И почему это, раз нет поселений - нет партии? Что ты предлагаешь? Сидеть и ждать, когда же к нам присоединятся люди, и когда же они создадут достаточно поселений? Миссия инициативной группы - объединить людей, единых в согласии со взглядами, имзложенными в книгах, создать партию.

greg
Учасник iнiцiативної групи
Сообщений: 129
Зарегистрирован: Чт сен 08, 2005 11:20 am
Откуда: м. Калуш І-Ф обл.

Сообщение greg » Пн окт 15, 2007 11:50 am

Ярослав первинним, зауважити,первинним було родове поміся! Просто перечитай книги і зауважиш, що Анастасія спочатку запропонувала ідею помість а не партії. Це основна місія, ідея, істина. А партія, це механізм: спільного прийняття рішення; щоб людина не відривалась від реальності у своїх маленьких світах-помістях; щоб залишилась відповідальнісьт що потрібно міняти щось на рівні держави самому а не знімати відповідальність на народних депутатів.

Погодьсяь, скільки вже існує ідея партії, а її реально не стоврили. Ніхто не бере на себе відповідальність декларувати від імені партії якийсть документ, статут .... томущо відчувають що її (партії) як такої нема, бо нема людей які би збирались на віче. А хто як не поселенці буде зиратись на вічеві збори!

Так, Ярослав, треба не тільки чекати тих людей, що створять родові поселення потрібно самому створювати!

Цікаво скільки члені ініціативної групи мають землю і працюють на ній???
Передчуваю, що статистика буде сумною!

Г. Ярослав
Учасник iнiцiативної групи
Сообщений: 66
Зарегистрирован: Вт июн 19, 2007 6:29 pm
Откуда: г. Харьков

Сообщение Г. Ярослав » Чт окт 18, 2007 6:24 pm

Идея родовых поместий не единственная идея, изложенная в книгах. Ты предлагаешь не брать в партию тех, у кого нет поместья и не создавать её, когда нет поселений. Когда будет возможность принимать решения? Сколько поселений должно быть? Я полностью поддерживаю идею поместий. Когда партия начнёт разъяснять народу идею о поместьях, ей сделает хороший имидж то, что её члены сами живут в них. Но нужно партии не стать направленной на узкий круг населения. Нужна поддержка широких масс. Не быть как коммунисты, направленные на проллетариат, как партия Пенсионеров...
Какая, по-твоему, цель Родной партии?

greg
Учасник iнiцiативної групи
Сообщений: 129
Зарегистрирован: Чт сен 08, 2005 11:20 am
Откуда: м. Калуш І-Ф обл.

Сообщение greg » Вт окт 23, 2007 1:51 pm

Г. Ярослав писал(а):Идея родовых поместий не единственная идея, изложенная в книгах.

Я дико вибачаюсь, не уточнив. Ідея родових помість була швидше ніж ідея партії. Зміст партії - захист певого спосубу життя, а ідея родових помість є істинним способом життя. Як доводить реальність ідес помість може існувати без партії а партія без помість ні.

Ты предлагаешь не брать в партию тех, у кого нет поместья и не создавать её, когда нет поселений. Когда будет возможность принимать решения?


Ярослав, вічеві збори будуть проводитись на базі помість. Без помість - це звичайна партія. Зрозумій, суміш помістя і партія, це механізм для повернення відповідальності кожного у прийняті важливих державних рішень!


Сколько поселений должно быть?

Я вважаю як мінімум потрібно брати одне поселення (90 -120) на область! Тоді це буде реальна партія (а не віртуальна як зараз).



Я полностью поддерживаю идею поместий.


Цікаво, скільки часу ти її вже підтримуєш? і у що вилилась твоя підтримка? :)


Но нужно партии не стать направленной на узкий круг населения. Нужна поддержка широких масс.

На мій погляд, основним видом діяльності буде захист свого способу життя, своєї культури. Тому важко казати на кого буде спрямована діяльність: чи це будуть маси чи вузьке коло. Можливо спочатку і коло а потім воно переросте у маси :) Адже партія має стати народною!!!!!!!!!! А вона стане тоді такою коли люди житимуть у свох помістях а не коли отримаюьт партійні квитки і мріїтимуть про "новий спосіб життя"
Отож основною метою партії буде відродження і захит культури предків, повернення любові до сімї!


Вернуться в «Устав Родной партии»

Кто сейчас на форуме

Количество пользователей, которые сейчас просматривают этот форум: нет зарегистрированных пользователей и 10 гостей