Принятие решений (единогласие)

Cоздание цели, задач, принципов, структуры, финансирования партии, членство, в том числе права и обязанности участников партии. Символика Родной партии. Обсуждение цели и её пояснения, в том числе обоснование понятия "энергии Любви" и обоснования понятие "Родины" (родового поместья).
greg
Учасник iнiцiативної групи
Сообщений: 129
Зарегистрирован: Чт сен 08, 2005 11:20 am
Откуда: м. Калуш І-Ф обл.

Сообщение greg » Вс фев 26, 2006 3:20 pm

На яку таку сучасну психологію ти спираєшся!!!!!!!!!
Яко лежати на дивани і строчити повідомлення то нічоко не зміниться.
Отже, немає сенсу сперичатись про можливісь чи не можливість - просто треба втілити в реальність задумане.





Аватар пользователя
salo
Початкiвець
Сообщений: 16
Зарегистрирован: Пн фев 13, 2006 4:42 am

Сообщение salo » Пн фев 27, 2006 12:24 am

greg писал(а):...
Яко лежати на дивани і строчити повідомлення то нічоко не зміниться.
...

Цим нажаль ми зараз і займаємось... :roll: і більшість анастасіївців теж...

А про психологію, то скажу так:
ми навіть зараз сперечаємось про те, щоб зробити систему прийняття рішень без суперечок.
Для того, щоб таке реалізувати... я не знаю і не думаю що дізнаюсь... (а хотілось би :lol: )

В мене такий підхід. Якщо мені в серце входить якась ідея чи погляди, то я намагаюсь їх перевірити, загартувати, атакуючи їх противниками цієї ідеї.
Тому після того як прочитав анастасію - почав шукати і читати роботи противників цих ідей. І хоча більшість з них (майже усі) вигадують смішні причепки і образи в сторону цих ідей, проте є декілька таких, що справді порушують толкові аргументи. Так от, я далі підтримую ідеї анастасії, але мої погляди тепер загартовані і більш реально орієнтовані на реалізацію... Я вже не намагаюсь вигадувати різні "гарні" історії як би було жити в помісті з білочками та вовками :D
Кожна людина помирає, але не кожна по-справжньому живе!

Заходьте на мій сайт про любов http://www.savedbylove.com

greg
Учасник iнiцiативної групи
Сообщений: 129
Зарегистрирован: Чт сен 08, 2005 11:20 am
Откуда: м. Калуш І-Ф обл.

Сообщение greg » Пн фев 27, 2006 1:02 am

дві тези у відповідь:
1. Все існує в протилежностях. без сеперечки не обійтись, важливо це сприймати як культуру взаємоповаги та інтелекту.
2.Кожному своє.Успіху у загартуванні. важливо не захопитися і не втратити реальність.

погоджуюсь треба переходити до реальних кроків. Давайте формувати партийну орг., просто розказати анастасіївцям це частина справи, давайте створимо структуру. підійдем по дорослому: заява, анкета, дані на сайті........

Аватар пользователя
salo
Початкiвець
Сообщений: 16
Зарегистрирован: Пн фев 13, 2006 4:42 am

Сообщение salo » Пн фев 27, 2006 6:04 am

:D
я в політичні справи не вмішуюсь... вибачайте :love:
Кожна людина помирає, але не кожна по-справжньому живе!



Заходьте на мій сайт про любов http://www.savedbylove.com

Perelesnyk
Бувалий
Сообщений: 34
Зарегистрирован: Чт фев 23, 2006 12:26 pm

Сообщение Perelesnyk » Пн фев 27, 2006 10:32 am

Був я в суботу на конференції. Там настільки суперечліві погляди на ВСЕ, що про одноголосність ще важко навіть мріяти.
Блаженний той, хто вірує, сильний той, хто відає!

Forest
Пользователь сайта
Сообщений: 213
Зарегистрирован: Вт авг 30, 2005 12:13 am
Откуда: Київ, Ведрусія
Контактная информация:

Сообщение Forest » Пн фев 27, 2006 2:29 pm

Perelesnyk писал(а):Був я в суботу на конференції. Там настільки суперечліві погляди на ВСЕ, що про одноголосність ще важко навіть мріяти.

Одноголоснiть - буде пiзнiше в поселеннях, коли люди поживуть разом, навчаться думати, приймати людей такими якими вони є. Тобто пройдуть шлях внутрiшнього розвитку особистостi.

Perelesnyk писал(а):Був я в суботу на конференції.

А конференцiя пройшла нормально. Деякi цiкавi думки для себе - я почув.

На майбутнє потрiбно органiзовувати тематичнi конференцiї, а також конференцiї для новичкiв. Тобто початкiвцi появлятится постiйно, i виходить що кожна конференцiя всерiвно зводиться до одних i тих же питань: як взяти землю, що робити, до окого їздити, як формувати колектив i т.д.

Тобто людям, якi вже давно пройшли цей шлях - конференції становляться нецiкавими, i вони перестають на них їздити.
їх цiкавить практичний досвiд облаштування родових помiсть, обмiн досвiдом в тiй чи iншiй cферi.

greg
Учасник iнiцiативної групи
Сообщений: 129
Зарегистрирован: Чт сен 08, 2005 11:20 am
Откуда: м. Калуш І-Ф обл.

Сообщение greg » Пн фев 27, 2006 9:23 pm

Отже, все зводиться до культури спілкування! І у випадку з початківцями, що невстигли осмислити як, де , докого, так і з суперечками. Є норми поваги до думки іншого коли їх хтось не поважеє то можна зробити висновки про усвідомленість особистості. Згадайте культуру наших предків описану Анастасією: є боротьба образів, небуло безпідставної емоційної деструктивної критики!!!!!!! Мабуть, щоб вирішити питаня про безперспективні суперечки потрібно ввести певні правила, за якими будуть вестися дебати керуючись певними етичними нормами спілкування наших предків та здобутків сьогодення.

Як на рахунок побудови структури????????
Ваша думка.

Аватар пользователя
Otto fon F.
Учасник iнiцiативної групи
Сообщений: 156
Зарегистрирован: Пн дек 05, 2005 1:12 am
Откуда: Волинь
Контактная информация:

Сообщение Otto fon F. » Пн фев 27, 2006 9:36 pm

вся проблема не у тому, що важко дійти спільної думки. ОДНОГОЛОСНІСТЬ можлива і реальна. Проблема у тому, хто питання буде ставити? Хоча і тут вихід можливий.
В поселеннях на віче будуть присутні усі жителі. Тобто перед тим, як усіх скликати, відриваючи від роботи, ініціатор кілька разів подумає над важливістю проблеми. А якщо хтось хоче всю Україну зібрати на віче? то він певно 100 раз подумає і порадиться з поселенням своїм!

Forest
Пользователь сайта
Сообщений: 213
Зарегистрирован: Вт авг 30, 2005 12:13 am
Откуда: Київ, Ведрусія
Контактная информация:

Сообщение Forest » Вт фев 28, 2006 1:39 am

Otto fon F. писал(а):А якщо хтось хоче всю Україну зібрати на віче? то він певно 100 раз подумає і порадиться з поселенням своїм!
:D :D :D :D :D

Аватар пользователя
Otto fon F.
Учасник iнiцiативної групи
Сообщений: 156
Зарегистрирован: Пн дек 05, 2005 1:12 am
Откуда: Волинь
Контактная информация:

Сообщение Otto fon F. » Сб мар 25, 2006 12:58 am

не завжди виходить писати у тему.. все пов'язано, і структура, і прийняття рішень. Тому цей пост відповідь на:
Perelesnyk в Структура Родной партии писал(а):А якщо рішення районних віче бутуть протилежні між собою?

тоді будемо ше раз думати.. і так до пенсії. Це звичайно жарт. Але якшо таке трапилося.. ну все ж може бути. Тоді область повідомляє десятників, передає їм обгрунтовані відповіді інших віче (що не співпадають) і місцеве віче обговорюе це питання далі. Але уявіть, наскільки відповідальнішим і обдуманішим буде наступне віче!
ch-alexandr в Участники (члены) Родной партии писал(а):Согласен упустить из текста это выражение , для того, чтобы не тратить время на дискуссии. 75% от общего списка партии - без учета больных , храмых и т.д. Я допускаю, что не все 100% членов партии смогут принять участие в голосовании...

дійсно, не завжди на віче будуть присутні усі... то шо? будемо встановлювати кількість людей, при якій віче буде легітимним? А яка це пропорція має бути? 75%? 90%?
цікаво.. треба подумати.
Хоча можна так: всі присутні на віче приймають рішення. А остаточний варіант надсилається в область лише при згоді відсутніх (по телефону з ними можна зв'язатися, чи ше якось...)

Perelesnyk
Бувалий
Сообщений: 34
Зарегистрирован: Чт фев 23, 2006 12:26 pm

Сообщение Perelesnyk » Сб мар 25, 2006 12:57 pm

Otto fon F. писал(а): Але уявіть, наскільки відповідальнішим і обдуманішим буде наступне віче!


Так, але уявіть собі, як довго це все буде тягнутись!
Потім всім набридне і ніхто не захоче мусолити ті питання.
Блаженний той, хто вірує, сильний той, хто відає!

Аватар пользователя
Otto fon F.
Учасник iнiцiативної групи
Сообщений: 156
Зарегистрирован: Пн дек 05, 2005 1:12 am
Откуда: Волинь
Контактная информация:

Сообщение Otto fon F. » Сб мар 25, 2006 3:52 pm

Perelesnyk, навіть і не уявляю :D
у мому образі все проходить обдумано і оперативно!
..у мене був спір з однією людиною на рахунок одноголосності. Він казав "Це нереально, я тобі можу обгрунтувати будь-яку позицію". Ви також вважаєте шо можна обгрунтувати будь-яку думку? от народний депутат Вітренко також якось обгрунтовує свою точку зору :D
я вважаю, що віче - це щось надзвичайне. Це буде колективна думка, колективна творчість. Люди будуть "на одній хвилі".
мені важко це пояснити.. але я просто впевнений шо це буде діяти.
ви тоді можете заперечити.. от на виборах частина виборців голосувала за одного кандидата, інша - за іншого. І у кожного була своя позиція, свої доводи. Виходить було дві правди.
я Думаю це через те, що вибір електорату не був свідомим(?).. ну не то шо несвідомим.. потрібного слова не підберу.. напевно такого немає. Але це точно був не їхній вибір.
Ми приходимо на вибори шоб віддати голос. А на віче будемо приходити шоб наш голос почули. Він з'єднається з іншими голосами, стане осмисленим. Відбудеться колективне мислення. Не тупе піднімання рук, а колективне мислення. І якщо ці думки будуть світлими і сильними, їх відчують і інші люди. І швидкість їхніх думок буде підніматися. Вони відчують правильне рішення.
Тому не треба розглядати віче як стадо баранів, котрі можуть бігти однією групою а потім раптом можуть розбігтися в різні сторони. Ми ж не копійку кидаєм - співпаде чи не співпаде.
Мегре також спочатку не вірив Анастасій і витратив купу часу щоб перевірити її слова замість того щоб діяти.

Perelesnyk
Бувалий
Сообщений: 34
Зарегистрирован: Чт фев 23, 2006 12:26 pm

Сообщение Perelesnyk » Сб мар 25, 2006 4:50 pm

Otto fon F. писал(а): Виходить було дві правди.


І не тільки дві - три, сто, безліч!
У кожного - своя. Як там казав Тарас Григорович?
Так кожна людина щиро вірить у свою правду, а дійти згоди дуже-дуже важко.
Для того подрібна дійсно колективна думка, т.зв. егрегор. Його будемо у поселенні створювати. Але якщо попадеться хитра та розумна людина, вона зможе переконати багатьох і затуркати їм голову. Тут є небезпека.

Ви вибачте, що я так дотошно прискіпуюсь до всього, але я би хотів передбачити якщо не всі, то хоч кілька основних проблем, що можуть виникнути.
Блаженний той, хто вірує, сильний той, хто відає!

greg
Учасник iнiцiативної групи
Сообщений: 129
Зарегистрирован: Чт сен 08, 2005 11:20 am
Откуда: м. Калуш І-Ф обл.

Сообщение greg » Сб мар 25, 2006 8:41 pm

Шановний Perelesnyk, ви не прискіпливий, але в ваши словах нема ні долі обгрунтування вашої "правди". Я можу погодитись, що якщо на віче більшість буде не дотримуватись певних етичних норм спілкування, то буде бардак.
Тому вважаю потрібно розробити певні правила(які потім перетворяться в культуру поведінки) поведінки на віче.Обгрунтувати їх, користуючися принципом спільної творчості. Зчасом правила перетворяться на моральні норми, порушувати які буде вважатись некультурно. Це вирішить проблеми спілкування і співпраці. :D

Perelesnyk
Бувалий
Сообщений: 34
Зарегистрирован: Чт фев 23, 2006 12:26 pm

Сообщение Perelesnyk » Сб мар 25, 2006 10:08 pm

Погоджуюсь :)
Блаженний той, хто вірує, сильний той, хто відає!


Вернуться в «Устав Родной партии»

Кто сейчас на форуме

Количество пользователей, которые сейчас просматривают этот форум: нет зарегистрированных пользователей и 8 гостей