мысли по структуре Родной партии

Cоздание цели, задач, принципов, структуры, финансирования партии, членство, в том числе права и обязанности участников партии. Символика Родной партии. Обсуждение цели и её пояснения, в том числе обоснование понятия "энергии Любви" и обоснования понятие "Родины" (родового поместья).
greg
Учасник iнiцiативної групи
Сообщений: 129
Зарегистрирован: Чт сен 08, 2005 11:20 am
Откуда: м. Калуш І-Ф обл.

Сообщение greg » Сб мар 18, 2006 10:53 am

про усунення нар депутатів.
Інформацію можна черпати з державного суйту верховної ради www.rada.gov.ua про статус нар. депутата
З юридичної консультації мені стало зрозуміло, що з нар.деп. особливих складнощів нема. Вони не можуть існувати поза партією
чи фракцією, отже, якщо виключити його з партії то автоматично позбавити його мандату.
складніше з деп. місцевих рад. Вони можуть існувати поза фракціями чи партіями як позапартійні і ніякі договора нематимуть легітивності
З заявами написаними на перед теж нічого не получиться, бо таку заяву потрібно занести власноручно!!!!!!!бардак.





Perelesnyk
Бувалий
Сообщений: 34
Зарегистрирован: Чт фев 23, 2006 12:26 pm

Сообщение Perelesnyk » Сб мар 18, 2006 12:28 pm

greg писал(а):ваоіант, всі кандидати в депутати попередньо пишуть заяву без числа, в якій вони добровільно відмовляються від мандату у звязку з


Такий варіант не пройде - я потім можу написати заяву про відозву своєї попередньої заяви і все :)
Блаженний той, хто вірує, сильний той, хто відає!

Perelesnyk
Бувалий
Сообщений: 34
Зарегистрирован: Чт фев 23, 2006 12:26 pm

Сообщение Perelesnyk » Сб мар 18, 2006 12:30 pm

greg писал(а):З юридичної консультації мені стало зрозуміло, що з нар.деп. особливих складнощів нема. Вони не можуть існувати поза партією
чи фракцією, отже, якщо виключити його з партії то автоматично позбавити його мандату.


А якщо партія висуває безпартійного? такий варіант теж передбачається.
Слід всі варіанти врахувати, передбачити та запобігти.
Блаженний той, хто вірує, сильний той, хто відає!

greg
Учасник iнiцiативної групи
Сообщений: 129
Зарегистрирован: Чт сен 08, 2005 11:20 am
Откуда: м. Калуш І-Ф обл.

Сообщение greg » Сб мар 18, 2006 11:44 pm

в верховній раді безпартійних або позафракційних депутатів за пропорційної системи буте не може. отже позбавляючи членства - позбавляєм мандату.
партія не буде висовувати безпартійного, це без сенсу.вдумайся, висовувати людину, яка цурається нас.

greg
Учасник iнiцiативної групи
Сообщений: 129
Зарегистрирован: Чт сен 08, 2005 11:20 am
Откуда: м. Калуш І-Ф обл.

Сообщение greg » Сб мар 18, 2006 11:49 pm

з цим питанням мабуть вирішили. давайте перейдем до теми підпорядкованість партійних структур та статутні органи!
пропозиції

Аватар пользователя
Otto fon F.
Учасник iнiцiативної групи
Сообщений: 156
Зарегистрирован: Пн дек 05, 2005 1:12 am
Откуда: Волинь
Контактная информация:

Сообщение Otto fon F. » Вс мар 19, 2006 8:30 pm

Дану тему закрито, щоб уникнути дублювання. Пишіть свої думки у "Структура рідної партії".


Вернуться в «Устав Родной партии»

Кто сейчас на форуме

Количество пользователей, которые сейчас просматривают этот форум: нет зарегистрированных пользователей и 6 гостей