История нашего народа и формирование Идеологии Родной Партии

Концепция идеи о родовом поместье. Распространение идеи родового поместья в обществе. Обсуждение идеологической деятельности партии: идеология партии, идеи, структуры, финансирования, программы и другое.
Lery
Бувалий
Сообщений: 21
Зарегистрирован: Чт апр 20, 2006 6:43 pm
Откуда: Киев

История нашего народа и формирование Идеологии Родной Партии

Сообщение Lery » Сб апр 29, 2006 3:40 pm

Господа, хочу поделиться своими соображениями по теме.

Чтобы создать мощное движение, не говоря уже о партии, нужно привлекать новых людей, открывая им глаза на окружающую действительность.
Но, как вы знаете, очень тяжело разъяснить обычному человеку идеи, озвученные Анастасией, особенно при наличии внешнего противодействия, создающего отрицательное отношение к ним людей, которые даже не пытались читать книги, или прочитали начало как очередную "фэнтези" и забросили. (по себе знаю, как тяжело было просто начать читать книги Мегре - как в подсознании нечто сопротивлялось этому)

Многие люди просто физически пока не в состоянии представить себе иную жизнь человеческого общества, кроме "демократии" в ее теперешнем виде. Для них даже простые попытки поставить под сомнение правильность текущего пути развития мира являются признаком "ненормальности" или "сектанства". Таких, увы, большинство пока.

Поэтому основное внимание нужно бы уделять логическому обоснованию идей Анастасии для "мягкого пробуждения" "спящих", т.е. создание четкой идеологической базы для движения.
Это намного важнее, на мой взгляд, чем призывы к немедленной выдаче всем желающим участков под Родовые поместья, созданию своего Пространства Любви и другим элементам этапа реализации.

Одним из важных факторов "пробуждения" может быть отыскание подтверждений в прошлом рассказанному Анастасией. Тому кто "созрел" - не нужно доказывать реальность истории ведрусов, описанной в книгах, но обычному человеку - это не более чем красивая сказка, а то и "полный бред". :(

Если бы существовали четкие археологические подтверждения сказанному, многие бы начали воспринимать альтернативный путь развития общества как реальность, а это уже шаг по пути к истине.

В последней книге серии есть часть про археологические раскопки под Суздалем, акцентируется внимание на деталях находок, положении скелетов в земле, но уловить скрытую истину в словах деда Анастасии не смог даже сам Мегре, не говоря уже о читателях. Хотя, возможно кто-то понял больше?

И это при том, что у нас буквально "под ногами" валяются доказательства существования на нашей земле цивилизации по всем признакам очень похожей на ведрусов! - Это Трипольская культура

Совсем случайно на одном из политических форумов в спонтанно возникшей дискуссии о Трипольской культуре я получил скрытую подсказку и, погуглив немного, наткнулся на интереснейшее свидетельство:

Работа украинского археолога Тараса Ткачука "Трипільський орнамент та змінені стани свідомості".
http://www.mesogaia.il.if.ua/tkachuk.htm

Большая часть выводов автора про массовое потребление трипольцами ЛСДподобных веществ как осном из основных ритуалов народа, конечно, выглядит полным бредом, но вот какой окончательный вывод там делается, опираясь на данные раскопок и найденные предметы:
Візіонерський досвід і розвиток суспільства

Археологічні дослідження трипільсько-кукутенських поселень показують дуже цікаву картину: декілька посудин з "ликами" істот інших світів і велика кількісгь посудин з хрестоподіними і свастикоподібними орнаментами знейдені в кожній будівлі. Не знайдено жодних слідів монументальних споруд - яскравих формальних ознак наявності храмової або палацової архітектури. Всі споруди цього часу подібні одна на одну.

Яскрава піктографія використовувалася і складалася в кожному будинку. Використовуючи невелику кількість базових знаків, які передавалися від покоління до покоління, в кожному будинку малювали блоки цих знаків, яких не було у сусідів [39].

Усе це може свідчити про те, що жерців, як особливої страти суспільства тоді ще не існувало. Можливо, в ритуалах брала участь більша частина мешканців або кожний бажаючий. Однією із складових частин цих ритуалів могли бути подорожі по інших світах з якимись вельми важливими завданнями.

Спогади про такий соціальний і духовний стан зберігся в інших народів у міфах про близкість Небес і Землі, коли на Небеса могли потрапити всі бажаючі, а боги сходили на Землю і спілкувася зі всіма людьми. Якщо навіть існували люди більш досвідчені в подорожах по світах (на зразок шаманів), то вони матеріально не виділялися серед інших людей. Принаймні, цього не можливо побачити археологічно. Все це дуже нагадує елементи партнерського суспільства, описаного Ріаною Ейслер. Стосунки в такому суспільстві грунтуються на єдності, зв'язку, а не на рангуванні. При цій моделі суспільства з відмінностей поміж людей не породжується знищення, або перевага [40].
...
Спорудження перших монументальних храмів свідчить про важливі зміни в суспільстві - відході від масових ритуалів з використанням рослин, які викликають візіонерський досвід і початку все більш езотеричних ритуалів. Зв'язок між Землею і Небом для більшості общинників перервався. Здатність подоружувати по світах зберегла лише невелика кількість людей. Вони поступово почали створювати інститут жерців, узурпували знання піктографії (а пізніше і фонемного письма). Тільки вони складали теології і космології, а також зберігали і передавали різні техніки зміни стану свідомості. Ці техніки вживалися вже тільки в закритих містеріях, або в подорожах окремих жерців, як це було у випадку з Кірдером (Картіром) і Арда-Віразом.

На зміну суспільству партнерства йшло суспільство, побудоване за моделлю володарювання, на якій грунтується сучасна цивілізація.


Что это - как не документальное подтверждение существования древней цивилизации, жившей по законам близким к ведрусским?

Если это так, то нужно как можно шире развивать тему связи нашего народа с трипольцами, подчеркивая при этом доказанные факты о их общественном устройстве и способе жизни. А на этой базе уже развивать дискуссию о достоинствах и недостатках нашего общества по сравнению с обществом предков-ведруссов.





greg
Учасник iнiцiативної групи
Сообщений: 129
Зарегистрирован: Чт сен 08, 2005 11:20 am
Откуда: м. Калуш І-Ф обл.

Сообщение greg » Пн май 01, 2006 5:59 pm

Lery у вас цікава думка, але дайте мені визначення, що є ідеологічна база?
Можливо, варто зваджувати предків називаючи їх трипільською культурою.Потрібно обдумати

Lery
Бувалий
Сообщений: 21
Зарегистрирован: Чт апр 20, 2006 6:43 pm
Откуда: Киев

Сообщение Lery » Пн май 01, 2006 9:09 pm

greg писал(а):Lery у вас цікава думка, але дайте мені визначення, що є ідеологічна база?
Можливо, варто зваджувати предків називаючи їх трипільською культурою.Потрібно обдумати

У сусідній темі, наведено деякі думки з цього питання:
http://ridpar.bytdobru.info/forum/viewtopic.php?t=260

"идеология - логически обоснованная эмоциональная мотивация"
На мою думку - "логічність" тут - важливий момент. Щоб довести свою точку зору до більшості сучасних людей, її потрібно логічно підкріпити, бажано якимись фактами, доказами, що йдуть з різних джерел, не тільки з книжок Анастасії...

В даному випадку наявність документальніих фактів про існування на нашій землі цивілізації, що сповідувала завсім інший соціальний устрій, може дати можливість логічно підкріпити реальність повернення подібного способу життя і у наші часи. Дуже багато людей зараз вважають, що насильство - це неодмінний атрибут людської спільноти та держави. І абсолютна більшість джерел з історії підтверджують як раз цю теорію.
Коли пересічній людині логічно довести, що в недалекому минулому у нас існувало "партнерське суспільство" та описати його переваги, то в багатьох випадках ця людина сама за допомогою логіки прийде до роміркувань "а чому ж ми зараз маємо стільки зла навколо?", а це вже підштовхне її до прочитання книжок Анастасії...

Аватар пользователя
Otto fon F.
Учасник iнiцiативної групи
Сообщений: 156
Зарегистрирован: Пн дек 05, 2005 1:12 am
Откуда: Волинь
Контактная информация:

Сообщение Otto fon F. » Ср май 10, 2006 10:26 pm

Lery писал(а):Чтобы создать мощное движение, не говоря уже о партии, нужно привлекать новых людей, открывая им глаза на окружающую действительность.
Но, как вы знаете, очень тяжело разъяснить обычному человеку идеи, озвученные Анастасией, особенно при наличии внешнего противодействия, создающего отрицательное отношение к ним людей, которые даже не пытались читать книги, или прочитали начало как очередную "фэнтези" и забросили. (по себе знаю, как тяжело было просто начать читать книги Мегре - как в подсознании нечто сопротивлялось этому)

ви знаєте, ше би тиждень назад я би з вами погодився..
а коли просто розповів одногрупникам про шлюбний зліт (яким я його побачив).. вони одразу запитали - а коли буде наступний? а потім ще подивилися фільм про поселення "Родное"..
і скільки би я не розпинався і не намагався "донести істину" своїм друзям.. шлюбний зліт і цей фільм справили на них набагато сильніший вплив! до мене потроху починає доходити, що нічого непотрібно нікому роз'яснювати.. потрібно діяти.. та в кінці-кінців брати землю і будувати власне помістя..
так от на рахунок ідеології рідної партії:
- ніякого піару - в самому прямому розумінні цього слова
- ніяки гучних закликів і т.д.
це швидше буде нагадувати бабтистів з їхнім надокучливим "пошуком істини"
давайте краще проводити побільше шлюбних злетів, садити більше дерев, починати (хоча би у думках) будувати власне родове помістя..
і давайте не будемо ділити людей на звичайних і якихось інших... я також звичайна людина, і коли мені починають талдичити з божевільним блиском в очах - "подивися навкруги! куди котиться людство! скрізь зло і розпуста..." - і розповідати про свою релігійність, я також можу їх послати і обізвати сектою.. :lol:
.. шось я вже не то пишу..
щоб створити потужний рух, потрібно не нових людей залучати, а організовувати насамперед однодумців. Нас уже і так багато, давайте спочатку між собою розберемося..
..іше.. мені так здається, шо на наступному зльоті буде багато людей, котрі книг Мегре не читали, і це є добре :D

Lery
Бувалий
Сообщений: 21
Зарегистрирован: Чт апр 20, 2006 6:43 pm
Откуда: Киев

Сообщение Lery » Ср май 10, 2006 10:44 pm

Otto fon F. писал(а):ви знаєте, ше би тиждень назад я би з вами погодився..
а коли просто розповів одногрупникам про шлюбний зліт (яким я його побачив).. вони одразу запитали - а коли буде наступний? а потім ще подивилися фільм про поселення "Родное"..
і скільки би я не розпинався і не намагався "донести істину" своїм друзям.. шлюбний зліт і цей фільм справили на них набагато сильніший вплив! до мене потроху починає доходити, що нічого непотрібно нікому роз'яснювати.. потрібно діяти.. та в кінці-кінців брати землю і будувати власне помістя..
так от на рахунок ідеології рідної партії:
- ніякого піару - в самому прямому розумінні цього слова
- ніяки гучних закликів і т.д.
це швидше буде нагадувати бабтистів з їхнім надокучливим "пошуком істини"
давайте краще проводити побільше шлюбних злетів, садити більше дерев, починати (хоча би у думках) будувати власне родове помістя..
і давайте не будемо ділити людей на звичайних і якихось інших... я також звичайна людина, і коли мені починають талдичити з божевільним блиском в очах - "подивися навкруги! куди котиться людство! скрізь зло і розпуста..." - і розповідати про свою релігійність, я також можу їх послати і обізвати сектою.. :lol:
.. шось я вже не то пишу..
щоб створити потужний рух, потрібно не нових людей залучати, а організовувати насамперед однодумців. Нас уже і так багато, давайте спочатку між собою розберемося..
..іше.. мені так здається, шо на наступному зльоті буде багато людей, котрі книг Мегре не читали, і це є добре :D

Можливо Ви і праві, але чи не заведе у глухий кут такє спрощення?
Якщо люди, не читаючи книжок та не осмисливши тих істин, що там даються, почнуть щось робити "за компанію", то через деякий час це їм приїсться, та вони почнуть шукати інших розваг, залишивши у душі розчарування істинами, яких вони так і не пізнали...

Я вважаю, що Анастасія нагадала нам одвічні істини не для того, щоб кожен йшов до розуміння їх сам по собі. Навпаки, потрібно допомагати оточуючим "розплющити очі" на навколишній світ і підводити їх до свідомого вибору майбутнього для себе та своїх дітей.

Я так розумію, що ви ще студент та й холостякуєте? - Тому Вас та Ваших друзів так приваблюють "шлюбні злети" та ритуали.
Для трохи старших сімейних людей, ці речі вже не становлять такого стимулу. Тут потрібний інший підхід...

Аватар пользователя
Otto fon F.
Учасник iнiцiативної групи
Сообщений: 156
Зарегистрирован: Пн дек 05, 2005 1:12 am
Откуда: Волинь
Контактная информация:

Сообщение Otto fon F. » Чт май 11, 2006 9:29 am

на скільки я поняв ми стоїмо перед вибором яким способом розказувати людям про родове помістя.. є два варіанта:
- взяти гектар землі, засадити лісом, деревами, побудувати там якусь халупку - красота;
.. і другий варіант
- кожна людина повинна створити свій простір любові, де поєднати три плани буття..
:D
мені довподоби перший варіант. У мене ще немає поміся, в мене огірки у траві не ростуть і тварини мене не слухають. І тому коли я почну говорити про три плани буття.. :?
ведруси життя не розбирали, вони ним насолоджувались.. тому і ізотерична високодуховна демагогія буде неефективна. краще один раз побачити, ніж сто раз почути.
А на рахунок злетів.. можна проводити і сімейні злети. У нас на форумі десь є про це.
:angel:
звиняйте за таку простоту.. зрештою кожен визначає все собою.. для мене краще не вдаватися у "високі істини".. можливо просто через те, що я не все там розумію

Lery
Бувалий
Сообщений: 21
Зарегистрирован: Чт апр 20, 2006 6:43 pm
Откуда: Киев

Сообщение Lery » Чт май 11, 2006 9:49 am

розумієте, шановний Отто,
спрощення ідей Анастасії, на мій погляд може призвести до перетворення нинішнього руху у щось, що буде нагадувати якусь секту за існуючими кананами, які мало хто розуміє, але всі знають що їх треба застосовувати у житті. - Якась нова релігія проглядається (нмд).
Люди замість того, щоб гармонійно розвивати в першу чергу швидкість своєї думки, будуть приділяти багато часу приміненню на практиці ідей, які не розуміють.

На мою думку, одна з головних помилок ведичного періоду якраз лежить у тому, що люди самі зменшили свою швидкість мислення, все більше покладаючись у пізнанні Космічних законів на волхвів, вімагаючи від них давати більшості людей "готові рецепти" для вжитку.
Така практика згодом і призвела до появи князів, які теж запропонували "допомогти" більшості людей захищатися, але не завдаючи їм клопоту у самостійному осмисленні проблем...

Тому дуже важливо намагатися пізнавати нові істини та осмислювати готові рецепти власною думкою, навіть якщо вони здаються складними...


Вернуться в «Идеология»

Кто сейчас на форуме

Количество пользователей, которые сейчас просматривают этот форум: нет зарегистрированных пользователей и 3 гостей