за партію чи за себе?

Различные мнения, в том числе, идеи Анастасии в книгах В. Н. Мегре. Оставляйте свои мысли
Аватар пользователя
Otto fon F.
Учасник iнiцiативної групи
Сообщений: 156
Зарегистрирован: Пн дек 05, 2005 1:12 am
Откуда: Волинь
Контактная информация:

за партію чи за себе?

Сообщение Otto fon F. » Ср янв 04, 2006 1:26 am

стільки людей пройняті ідеями Анастасії, ніби вже будують поселення, ну і у мому місті група вже землю знайшла, весною хочуть оформляти.. Їхня думка зовсім партією не переймається,- "це звичайно хороша ідея, але не треба з нею поспішати" або " я за партію проголосую, якщо у неї будуть цілі відповідні". Це вони так говорять, а мені здається, що варто не лише будувати своє помістя, але істворювати образ майбутньої України, думка повинна працювати і над державним устроєм нашої країни. І зараз, коли мова іде про партію, хто підтримує, хто не підтримує, а що означає "підтримувати", потрібно брати участь, адже ми не будемо віддавати свій голос за когось чи комусь. І якщо створюють екопоселення, то і самоуправління потрібно створювати. Віче поселення, віче кількох поселень, віче поселень області, Всеукраїнське віче. І налагоджувати міжрегіональні зв'язки, обмінюватися інформацією.
може і моя у цьому вина, але в моїй голові немає чіткої картини руху творців родових помість.





Вернуться в «Мнения»

Кто сейчас на форуме

Количество пользователей, которые сейчас просматривают этот форум: нет зарегистрированных пользователей и 7 гостей