Чого не варто робити

Направления деятельности, которые не перечислены выше. А также предлагайте свои направления деятельности.
Аватар пользователя
Otto fon F.
Учасник iнiцiативної групи
Сообщений: 156
Зарегистрирован: Пн дек 05, 2005 1:12 am
Откуда: Волинь
Контактная информация:

Чого не варто робити

Сообщение Otto fon F. » Ср дек 07, 2005 12:40 pm

Чого НЕ варто робити:
- нівякому разі неможна допустити щоб партію обзивали "фанатиками" чи шось подібне
- недопустити використання партії у власних інтересах, адже через трохи часу партійний електорат зросте і Рідна партія стане серйозним політичним гравцем (не знаю чи правильно так обзивати Рідну партію), відразу нею зацікавляться великі капітали і можливе спекулювання землею чи чимось іншим
- не допустити ідейного розколу - це напевно головне
- одразу розповсюджувати інформацію про несправжні обєднання чи організації які використовують бренд родових помість в особистих цілях. Шо заважає якомусь, не знаю як його назвати, створити благодійний фонд, назвати його АНАСТАСІЯ і говорити шо ці гроші підуть на розбудову родових помість

як шо ше шось придумаю - то напишу :lol:





greg
Учасник iнiцiативної групи
Сообщений: 129
Зарегистрирован: Чт сен 08, 2005 11:20 am
Откуда: м. Калуш І-Ф обл.

Сообщение greg » Ср дек 21, 2005 11:09 pm

шановний, конкретизуйте як обійти ті негативи, що ви написали

Аватар пользователя
Otto fon F.
Учасник iнiцiативної групи
Сообщений: 156
Зарегистрирован: Пн дек 05, 2005 1:12 am
Откуда: Волинь
Контактная информация:

Сообщение Otto fon F. » Сб дек 24, 2005 2:57 pm

:D а ще потрібно навчитися розуміти один одного з-пів слова :wink:

Forest
Пользователь сайта
Сообщений: 213
Зарегистрирован: Вт авг 30, 2005 12:13 am
Откуда: Київ, Ведрусія
Контактная информация:

Сообщение Forest » Вс дек 25, 2005 1:52 am

Otto fon F. писал(а)::D а ще потрібно навчитися розуміти один одного з-пів слова :wink:

А також навчитись так писати, щоб тебе розумiли з пiв слова. :wink:

Аватар пользователя
Otto fon F.
Учасник iнiцiативної групи
Сообщений: 156
Зарегистрирован: Пн дек 05, 2005 1:12 am
Откуда: Волинь
Контактная информация:

Сообщение Otto fon F. » Пн дек 26, 2005 12:15 am

Свою помилку визнаю :oops:
спобую чіткіше
- нів'якому разі неможна допустити щоб партію обзивали "фанатиками" чи шось подібне - сам на цьому попікся, я людина імпульсивна і почав просто "з напором" доказувати ідею родових помість. Мало того шо я нікого не переконав, то ще й настроїв негативно. Досвід приходить з часом :? . Краще просто "між іншим" дати почитати книжку, а потім так тихенько поцікавитись результатами...
- недопустити використання партії у власних інтересах - зараз вже думаю, шо до цього не дійде :)
- не допустити ідейного розколу - :?: :?: :?: , навіть незнаю... це не лише про партію. В нашій групі читачів одна жіночка навіть і слухати про партію не хоче... а я вперто їй шось доказую... так ніколи результату не буде... А уявіть шо ви живете вже в помісті, а ваш сусід почне свиней розводити, або хімією посипати? Я на якомусь форумі це прочитав.
Ідея повинна бути одна. А Мегре всіх ньюансів не напише. А МОЖЕ ПРОСТО НЕ ВАРТО ДАВАТИ СУМНІВАМ БРАТИ ГОРУ, А ТВОРИТИ, МРІЯТИ!! :P
- одразу розповсюджувати інформацію про несправжні обєднання чи організації - тут просто, по всіх сайтах і знайомих пробігся і все

і взагалі мені сьогодні таку штуку сказали:
нашо лишнім голову забивати, ми знайшли землю, оформляєм її і вже весною будем займатися родовими помістями

greg
Учасник iнiцiативної групи
Сообщений: 129
Зарегистрирован: Чт сен 08, 2005 11:20 am
Откуда: м. Калуш І-Ф обл.

Сообщение greg » Чт янв 19, 2006 12:35 am

Отто, ми всі маємо тенденцію на самовдосконалення своєї особистості. Я давно зустрівся з неьезпекою неправильного сприйняття, адже почав читати ще з перших видань.
Кожен з нас має певний статус, репутацію, на основі своїх вчинків зформована суспільна думка тай врешті швивидкість думки. Тому вважаю, що кожен помірі свого осмислення зможе діяти певними методами: чи вести дебати чи дати прочитати книгу. А може і те і інше. Адже кожному своє.
Ваше повідомлення мабуть написане до прочитання останьої книги. Вашко буде використати партію у власних інтересах з такими "нестандартними" цілями та задачами.

Аватар пользователя
Otto fon F.
Учасник iнiцiативної групи
Сообщений: 156
Зарегистрирован: Пн дек 05, 2005 1:12 am
Откуда: Волинь
Контактная информация:

Сообщение Otto fon F. » Пт янв 20, 2006 1:58 pm

ні, оце моє повідомлення, і всі інші написані після прочитання останньої книжки (хоча вона не буде останньою). Звичайно, доносити до інших інформацію про родові помістя найкраще створенням власного помістя. В мене ще його не має.. Але я не завжди можу стримати себе, щоб не розпочати розмову (чи скоріше спір). Адже непорозуміння є і серед людей, які прочитали Мегре і вже будують, то шо говорити про інших. Коли я розпочав цю тему, то хотів шоб вийшла продуктивна дискусія зприводу того, як уникнути конфліктів (особливо серед своїх).
Хотілося б звернути увагу на такі дебати, що на сайті джерела

greg
Учасник iнiцiативної групи
Сообщений: 129
Зарегистрирован: Чт сен 08, 2005 11:20 am
Откуда: м. Калуш І-Ф обл.

Сообщение greg » Сб янв 21, 2006 12:34 am

Я теж не можу стриматись від того щоб не посперечатись!!!!!
Жажливо щоб була конструктивна критика а не конфлікти.

greg
Учасник iнiцiативної групи
Сообщений: 129
Зарегистрирован: Чт сен 08, 2005 11:20 am
Откуда: м. Калуш І-Ф обл.

Сообщение greg » Сб янв 21, 2006 12:40 am

Що там на форумі джерела. Часу не маю аналізувати. Розкажи

Forest
Пользователь сайта
Сообщений: 213
Зарегистрирован: Вт авг 30, 2005 12:13 am
Откуда: Київ, Ведрусія
Контактная информация:

Сообщение Forest » Пн янв 23, 2006 2:01 pm

greg писал(а):Що там на форумі джерела. Часу не маю аналізувати. Розкажи

В двух cловах:
Виктор Середа як завжди критикує все, що попадеться пiд руку.
Критика завжди одна: перед тим, як щось робити требя досягти духовного просвiтлення.

greg
Учасник iнiцiативної групи
Сообщений: 129
Зарегистрирован: Чт сен 08, 2005 11:20 am
Откуда: м. Калуш І-Ф обл.

Сообщение greg » Ср янв 25, 2006 12:50 am

Віктор Середа - не конструктивне явище.!
Зберегти форум буде не легко :wink:
Зберегтись від такого в суспільстві неможливо.
Миритись з таким неварто!
Мабудь його самість його і може загубити!
Нам урок!
Такою ємоя думка.
Але, давайте повернемось в розділ структури партії та обговоримо її завдання та план діяльності на певний термін.


Вернуться в «Остальные направления деятельности инициативной группы по созданию Родной партии»

Кто сейчас на форуме

Количество пользователей, которые сейчас просматривают этот форум: нет зарегистрированных пользователей и 1 гость