Спосіб створення родового поселення

Создание пространства Любви на своей земле родовой: счастье на земле размером один гектар. Важность детальных проектов обустройства родовых поместий. Растения, сад, лес, огород, пруд на участке. Пчеловодство, животные. Строительство дома, быт и другое. Образ жизни в поместье (обряды и праздники, игры, культура; ремёсла; питание; здоровье).

Ведрусс ГРВ
Бувалий
Сообщений: 81
Зарегистрирован: Ср янв 10, 2007 1:38 pm
Откуда: Ведруссия

Спосіб створення родового поселення

Сообщение Ведрусс ГРВ » Пт янв 25, 2008 11:46 am

Суть цієї ідеє полягає в тому, щоб головою і депутатами місцевої ради, якій підконтрольна територія, де планується створення родового поселення, було обрано анастасіївця. Відповідно основні зусилля треби направити на вибори до місцевої ради.
Плюсом є те, що при владі знаходиться анастасієвець з групи однодумців по створенню родового поселення, тобто «своя людина», отже проблем з виділенням землі не буде, не буде також проблем з вирішенням всіх інших питань. Також це дасть змогу, так чи інакше, направляти всю діяльність і місцевої влади, і територіальної громади на користь родового поселення. Можливість реорганізувати саме село в родове поселення, ліквідувати «системні залишки» в селі, проводити роз’яснювальну, агітаційну роботу з місцевим населенням, налагоджувати стосунки місцевого населення з населенням родового поселення. Крім того, сільській раді, як правило, підпорядковані ще декілька навколишніх сіл, тобто територія поширення влади збільшується, що дозволить створити не одне родове поселення.
Стосовно виборів. Скажу, що вибори до місцевих органів влади, саме тих, які безпосередньо приймають рішення стосовно землі, її виділення, господарювання на ній, які безпосередньо будуть впливати на життя і в родовому поселенні, поки воно не стане самостійним суб’єктом, поки підпорядковане сільській раді, і в навколишніх щодо родового поселення селах, можливо, навіть, важливіші, ніж прохід Рідної партії до Верховної Ради України. Чому? Чекати прийняття рідного закону (про родові помістя і родові поселення) з урахуванням факторів часу (можливо, не раніше 2012 року – наступні вибори до Верховної Ради України, і 2011 рік – вибори до органів місцевої влади), політичної конкуренції на виборах, невідомості результатів виборів, формування коаліції, комітетів Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, інших державних справ, окрім рідного закону чи створювати родові помістя і родові поселення на основі вже діючого іншого рідного закону (про особисте селянське господарство), захоплюючи місцеву владу :D і господарюючи на цій території.
Якщо ж не чекати 2011 року, щоб пройти до місцевих органів влади, чи якщо проходження не вдасться, можна спрямувати зусилля на те, щоб той, хто вже при владі, став анастасіївцем, тобто проводити роз’яснювальну і агітаційну роботу, наприклад, можна провести віче групи однодумців по створенню родового поселення десь на ПриРоді, на яке запросити представників місцевої влади і частину місцевого населення.
Підсумовуючи вищесказане, хочу сказати, що важливими є два напрямки діяльності анастасіївців по створенню родових помість і родових поселень: один – через Рідну партію до Верховної Ради України, а інший – вже створювати родові помістя і родові поселення, і захоплювати місцеву владу :D.
:rp:
Будущее - за родовыми поместьями!

Вернуться в «Обустройство родового поместья и образ жизни в нём»

Кто сейчас на форуме

Количество пользователей, которые сейчас просматривают этот форум: нет зарегистрированных пользователей и 1 гость